دربــــــــاره مـــــــا

تجربه یک دندانپزشکی بدون ترس و استرس در بالاترین استاندارد

دکتر نازنین نوربخش

من دکتر نازنین نوربخش، جراح دندانپزشک، ایمپلنتولوژیست و دندانپزشک زیبایی هستم. از کودکی عاشق جراحی بودم و اولین بار که خودمو دندونپزشک دیدم توی دبستان دندان شیری بچه ها رو میکشیدم…

سال ۱۳۸۶ بعد از اتمام دوره دبیرستان، در دانشکده دندانپزشکی آزاد تهران پذیرفته شدم. پس از اتمام دوره دانشگاهی در سال ۱۳۹۳، برای خدمت طرح به شهرستان گناوه از توابع استان بوشهر رفتم. در کنار خدمت طرح، اقدام به راه اندازی مطب شخصی و انجام کلیه خدمات درمانی در شهری با مردمانی خون گرم کردم.

بعد از اتمام طرح در سال ۱۳۹۶، به تهران برگشتم و در چند کلینیک مختلف در سطح شهر تهران مشغول به کار شدم. همچنین سطح پایین خدمات و مواد مورد استفاده در کلینیکها باعث شد که خیلی زود تصمیم بگیرم مطب شخصی در بالاترین سطح کیفی دایر کنم.

در این مدت نیز، برای بالا بردن مهارت خودم سعی کردم در تمام رشته های دندانپزشکی دوره های تکمیلی از جمله فلوشیپ زیبایی دانشگاه جنوا ایتالیا، دوره مقدماتی و پیشرفته ایمپلنت، مستر کورس لیزر، مستر کورس ایمپلنت اشترومن و … را گذراندم.

خوشحالم که یه جراح خانم ماهر و دندانپزشک موفق زیبایی هستم که میتونم در بالاترین سطح کیفیت به مراجعینم خدمات درمانی ارائه کنم.

drnoorbakhsh.portrait

محیط استریل با بهداشت حرفه‌ای

حتی قبل از همه گیری بیماری ویروس کرونا، در دندانپزشکی اقدامات سخت گیرانه ای جهت پیشگیری و حفظ سلامت بیماران توسط دندانپزشکان انجام می شود. از آنجایی که بسیاری از این اقدامات به دور از چشم بیماران انجام می شود، ممکن است بیماران متوجه اقداماتی مانند استریل کردن لوازم دندانپزشکی، یونیت ها و کلیه روش های کنترل عفونت وسایل و محیط نشوند. استریل کردن یک اصلاح کاملا مطلق است، در این فرآیند تمام سلول‌های زنده و ویروس‌ها از بین رفته و یا از روی یک شیء زدوده می‌شوند.

  • جمع آوری وسایل آلوده و یکبار مصرف بعد از هر بیمار
  • تمیز کردن، خشک کردن و جلوگیری از زنگ زدگی وسایل
  • استریلیزاسیون کلیه تجهیزات دندانپزشکی، یونیت ها و محیط
  • بسته بندی وسایل باید در کنار دست دندانپزشک باز شود و وسایل باز شده مورد استفاده قرار گیرد

نیاز به مراجعه دارید!

مرکز دندانپزشکی دکتر نوربخش مفتخر به، بکار گیری جدیدترین متدهای طراحی لبخند و زیبایی دندان در کنار خدمات درمانی با همکاری تیمی متخصص، اساتید دانشگاه، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز برای ارائه خدمات در بالاترین استاندارد جهانی است.
جهت دریافت وقت مشاوره رایگان و اطلاع از طرح درمان خدمات تخصصی دندانپزشکی جهت دریافت دریافت خدمات اورژانسی در صورتی که درد شدید دارید جهت دریافت وقت ویزیت، تماس بگیرید