دربــــــــاره مـــــــا

تجربه یک دندانپزشکی بدون ترس و استرس در بالاترین استاندارد

دکتر نازنین نوربخش

من معتقدم قبل از اینکه یک دندانپزشک زیبایی باشم یک دندانپزشک درمانگر هستم!
شعار من در کارم اولیت درمان بر زیبایی و انتخاب بهترین گزینه درمانی مناسب برای هر فرد است. و سپس اقدام به درمان زیبایی اصولی هستم. من با گذراندن دوره های مختلف زیبایی، ایمپلنت، لیزر، اطفال و غیره سعی بر آن داشتم تا انتهای درمان جهت دریافت بهترین نتیجه در زمینه های مختلف بیمارانم را همراهی کنم.

محیط استریل با بهداشت حرفه‌ای

حتی قبل از همه گیری بیماری ویروس کرونا، در دندانپزشکی اقدامات سخت گیرانه ای جهت پیشگیری و حفظ سلامت بیماران توسط دندانپزشکان انجام می شود. از آنجایی که بسیاری از این اقدامات به دور از چشم بیماران انجام می شود، ممکن است بیماران متوجه اقداماتی مانند استریل کردن لوازم دندانپزشکی، یونیت ها و کلیه روش های کنترل عفونت وسایل و محیط نشوند. استریل کردن یک اصلاح کاملا مطلق است، در این فرآیند تمام سلول‌های زنده و ویروس‌ها از بین رفته و یا از روی یک شیء زدوده می‌شوند.

  • جمع آوری وسایل آلوده و یکبار مصرف بعد از هر بیمار
  • تمیز کردن، خشک کردن و جلوگیری از زنگ زدگی وسایل
  • استریلیزاسیون کلیه تجهیزات دندانپزشکی، یونیت ها و محیط
  • بسته بندی وسایل باید در کنار دست دندانپزشک باز شود و وسایل باز شده مورد استفاده قرار گیرد

نیاز به مراجعه دارید!

مرکز دندانپزشکی دکتر نوربخش مفتخر به، بکار گیری جدیدترین متدهای طراحی لبخند و زیبایی دندان در کنار خدمات درمانی با همکاری تیمی متخصص، اساتید دانشگاه، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز برای ارائه خدمات در بالاترین استاندارد جهانی است.
جهت دریافت وقت مشاوره رایگان و اطلاع از طرح درمان خدمات تخصصی دندانپزشکی جهت دریافت دریافت خدمات اورژانسی در صورتی که درد شدید دارید جهت دریافت وقت ویزیت، تماس بگیرید