انتخاب ایمپلنت سوئیسی اشترومن به عنوان بهترین برند ایمپلنت

انتخاب ایمپلنت اشترومن به عنوان بهترین برند ایمپلنت و توجه به پزشک حاذق در این زمینه

یکی از بهترین و موثرترین روش های جایگزینی دندان های از دست رفته شده، ایمپلنت می باشد. با استفاده از برندهای مختلف از جمله: ایمپلنت اشترومن ساخت سوئیس می توانید عدم وجود دندان را  برطرف کنید. چرا که در غیر این صورت ممکن است رفته رفته اعتماد به نفس خود را برای حضور در میان دیگران از دست بدهید.

چون دندان ها بخشی از زیبایی چهره افراد را به خود اختصاص داده اند. در صورتی که دندان های شما در گذر زمان و به علل و عوامل مختلف از بین بروند؛ باید برای جبران فضای خالی میان دندان های خود به فکر راه چاره ای باشید. چون ظاهر شما را به میزان زیادی تحت تاثیر قرار می دهند. در صورتی که تصمیم گرفته اید تا این فضای خالی را با کاشت دندان پر کنید؛ می توانید از برندهای مختلف و متعدد ایمپلنت ها استفاده کنید. ایمپلنت اشترومن، یکی از برندهای مطرح در دنیا می باشد که در  ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تاریخچه ایمپلنت اشترومن

برای این بخواهیم با ایمپلنت اشترومن بیش از پیش آشنا شویم؛ بهتر است ابتدا نگاهی گذرا به تاریخچه این برند ایمپلنت بیندازیم. در سال 1954 میلادی بود که شرکت اشترومن فعالیت خود را در کشور سوئیس آغاز نمود تا اینکه در سال 1974 موفق به ساخت نخستین ایمپلنت تک مرحله ای شد. شرکت اشترومن در زمینه طراحی و تولید ایمپلنت های دندان و سایر تجهیزات جانبی آن از جمله: اباتمنت و… فعالیت حرفه ای دارد. کلیه تجهیزات تولید شده در این شرکت از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی برخوردار هستند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بازل سوئیس دایر گشته است.

شهرت این شرکت بیشتر به جهت تولید ایمپلنت اشترومن است که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید خاطر نشان کرد که شرکت نامبرده شده، اجزا و محصولات خود را در آمریکا و سوئیس، محصولات بازسازی بافت دهان را در سوئد و محصولات دندانپزشکی ترمیمی را نیز در کشورهای اروپایی و سوئیس تولید می کند.

بررسی کیفیت ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن در کنار برندهای آمریکایی، آلمانی، کره ای، ایرانی و… در مواقع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به وجود برندهای متعددی از ایمپلنت که در سراسر دنیا تولید میشوند؛ انتخاب را سخت کرده است. برای اینکه بتوانید یک برند را از میان سایر برندها انتخاب نمایید؛ می بایست به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید. کیفیت ایمپلنت اشترومن نسبت به سایر برندها در سطح مطلوب و ایده آلی قرار دارد.

به همین جهت برند اشترومن یکی از برندهای محبوب و مطرح در دنیاست. میزان رضایت مشتریان از این برند نیز خود گواه همین کیفیت بالا و شهرت آن در سراسر دنیاست. بخشی از موفقیت چشمگیر اشترومن نیز مرهون شرکتی به نام ITI می باشد. انعطاف پذیری بالا و ظاهر زیبای این برند ایمپلنت، از مهمترین مزیت های ایمپلنت اشترومن می باشد. از طرفی دیگر مدت دوام طولانی این برند ایمپلنت نیز خود به منزله کیفیت بالا و منحصر به فردی است که در این شرکت از آن انتظار می رود.

بیشتر بخوانید  آیا کاشت ایمپلنت برای افراد دیابتی امکان‌پذیر است؟

ویژگی ایمپلنت اشترومن با فناوری slactive

مهمترین ویژگی ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن دارای ویژگی های مختلفی است که این برند را از سایر برندها متمایز گردانده است. استحکام بسیار بالا و قابل توجه ایمپلنت برند سوئیسی اشترومن، یکی از همین ویژگی ها محسوب می شود. ویژگی ممتازی که خیال بیماران را راحت و آسوده خاطر می سازد. از دیگر ویژگی هایی که برند ایمپلنت سوئیسی اشترومن برای شما امتیاز می باشد؛ انتخاب آزادانه و سهولت در استفاده از آن می باشد. به این شکل که دست شما در انتخاب انواع مختلف ایمپلنت اشترومن بازتر است.

ضمن اینکه فناوری های موجود در این برند ایمپلنت، سبب شده تا بتوان با سهولت بیشتری از این برند ایمپلنت استفاده کرد. در ساخت این برند سوئیسی از تکنولوژی های جدیدی به نام های Roxolid® و SLActive® استفاده شده که خود ویژگی های قابل توجهی دارند. از جمله اینکه توفیق درمان بیمار را دوچندان می سازند و ضریب خطا را به میزان زیادی کاهش می دهند. ضمن اینکه با استفاده از این برند ایمپلنت، طول درمان کمتری را تجربه خواهید کرد.

معرفی انواع ایمپلنت اشترومن سوئیسی

ایمپلنت اشترومن دارای انواع مختلفی است. به واقع شرکت معروف سوئیسی اشترومن، چند نوع مدل ایمپلنت را طراحی و تولید کرده است. ایمپلنت هایی که می توانند از نظر استحکام و کیفیت و قیمت نسبت به همدیگر متفاوت باشند. بنابراین شما می توانید متناسب با نیاز خود نسبت به خرید این برند از ایمپلنت اقدام کنید. از جمله مهمترین انواع ایمپلنت های تولیدی شرکت اشترومن، می توان موارد زیر را معرفی نمود:

  • ایمپلنت تیتانیومی: در این نوع از ایمپلنت ها تنها از فلز تیتانیوم استفاده شده است. البته استحکام آن نسبت به سایر انواع ایمپلنت های اشترومن، کمتر است. ولی قیمت آن کمتر می باشد.
  • ایمپلنت اشترومن SLActive: باعث افزایش قابلیت پیش بینی مثبت درمان و تسریع روند پیوند ایمپلنت با استخوان شده است SLActive یک سطح آب دوست بسیار مفید است که توانایی بهبودی سریع را برای بیمار به ارمغان آورده است و طول درمان را از 12-8 به 8-4 هفته رسانده است . طبق گفته ی شرکت اشترومن می توان دو هفته بعد از این که ایمپلنت را برای بیمار قرار داد اقدام به اجرای پروتز و روکش آن کرد .
  • ایمپلنت روکسالید Roxolid: که از جنس ترکیبی سرامیک و آلیاژ فلزی ساخته شده. در نتیجه از استحکام به مراتب بیشتری برخوردار است در ایمپلنت اشترومن از ماده ای به نام Roxolid استفاده می شود که با بکارگیری این ماده پس زدن ایمپلنت به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند و استحکام بالایی را نسبت به ایمپلنت های تیتانیومی دارد مهم ترین اهمیت این ماده در این است که با استفاده از ایمپلنت های کوچک نیاز به بازسازی استخوان بسیار کاهش مییابد Roxolid آلیاژی با کارایی که در ساخت آن 15 درصد زیرکونیوم و 85 درصد تیتانیوم به کار رفته است.
بیشتر بخوانید  بهترین زمان کاشت ایمپلنت پس از کشیدن دندان

بنابراین می توانید ایمپلنت اشترومن را در انواع مختلفی مورد استفاده قرار دهید که هر یک از آنها مزایا و معایب خود را دارند.

نحوه کاشت ایمپلنت

بررسی انواع متریال ایمپلنت های اشترومن

در صورتی که برای کاشت دندان به روش ایمپلنت در مطب های دندانپزشکی مراجعه کرده باشید؛ با جنس های مختلفی روبرو شده اید. جنس ایمپلنت اشترومن با ایمپلنت های تولیدی آمریکایی، کره ای، آلمانی، ایرانی و… طبیعتا متفاوت می باشد. وجود همین عامل سبب شده است تا در انتخاب یکی از این برندهای ایمپلنت، جنس و کیفیت آن را حتما مدنظر قرار دهید. به طور کلی ایمپلنت های تولیدی شرکت اشترومن سوئیس از جنس تیتانیوم یا سرامیک می باشد.

ایمپلنت ساخته شده از نوع Roxolid، یکی از با کیفیت ترین ایمپلنت ها به شمار می آید. چون جنس آن به گونه ای است که قابلیت بالایی در جوش خوردن به استخوان فک با استحکام بالا دارد. جنس ایمپلنت اشترومن به طور کلی امتحان خود را از نظر استانداردهای لازم از نظر استحکام و دوام پس داده است.  بنابراین اگر بخواهید یکی از برندهای مختلف ایمپلنت را مورد استفاده قرار دهید؛ می توانید برند اشترومن را با خیال راحت برگزینید.

تأثیر میزان تخصص و مهارت پزشک در ایمپلنت گذاری

ایمپلنت اشترومن را می توان به ضرس قاطع یکی از بهترین برندهای ایمپلنت در سراسر دنیا به حساب آورد. هر چند که به غیر از این برند، برندهای مطرح دیگری هم در کشورهای مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

کیفیت این برند سوئیسی ایمپلنت ها در سطح مطلوبی است. اما هنگام استفاده و انتخاب این برند ایمپلنت ها، نباید کیفیت و قیمت را به تنهایی ملاک عمل قرار دهید. چون ضریب موفقیت آمیز بودن ایمپلنت گذاری تنها منوط به این عوامل نیست. نکته بسیار مهم تری نسبت به انتخاب برند ایمپلنت و کشور سازنده آن وجود دارد که معمولا در جایی به آن توجه نمی شود.

بیشتر بخوانید  ایمپلنت بدون درد و خونریزی

این نکته را هنگام استفاده از ایمپلنت اشترومن یا هر برند و ایمپلنت دیگری می بایست حتما مدنظر قرار دهید. این نکته مربوط به تخصص و مهارت پزشک است. به واقع اگر پزشک متخصص در این زمینه، مهارت لازم را در ایمپلنت گذاری نداشته باشد؛ حتی اگر از بهترین برند هم استفاده کند؛ راه به جایی نخواهد برد.

مهارت پزشک در کاشت ایمپلنت اشترومن سوئیسی

مهارت پزشک در ایمپلنت گذاری

مهارت یک پزشک جدا از انتخاب اشترومن یا هر برند دیگری در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. یک پزشک می بایست در موارد زیر نهایت دقت نظر را مبذول دارد:

  • کاشت ایمپلنت با زاویه مناسب
  • استفاده از پایه ایمپلنت با سایز مناسب با توجه به تراکم استخوانی موجود
  • کیفیت پروتز ایمپلنت
  • نشست مناسب پروتز ایمپلنت بر روی پایه
  • استفاده از قطعات اصلی اتصالات ایمپلنت مانند اباتمنت
  • همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز در محیطی کاملا استریل
  • و…

بدین ترتیب نقش پزشک در این راستا بسیار حائز اهمیت می باشد. برای یک دندانپزشک حرفه ای، فرقی نمی کند که از چه برند ایمپلنتی استفاده می کند. وی با بهره گیری از مهارت و توانایی های خود می تواند در این زمینه دست به موفقیت های چشمگیری بزند. پس اگر برند اشترومن را به عنوان بهترین برند ایمپلنت در دنیا هم انتخاب کرده باشید؛ باید در کنار آن از یک پزشک حاذقی هم بهره جویید.

 ایمپلنت اشترومن سوئیس

به خاطر داشته باشید که مهم نیست ایمپلنت اشترومن یا هر برند دیگری را انتخاب کرده باشید. آنچه در این راستا از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ انتخاب پزشک حاذق و توانمند است. این موضوع به نوبه خود از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار می باشد. پس نباید تنها به کشور سازنده ایمپلنت و برند یا حتی قیمت آن توجه داشته باشید. اطمینان به یک پزشک توانمند و با سابقه فعالیت حرفه ای بالا در این زمینه بسیار مهمتر از انتخاب برند ایمپلنت می باشد.

در همین راستا اگر برند اشترومن یا هر برند دیگری را انتخاب کرده باشید؛ ولی در انتخاب پزشک دقت نداشته باشید؛ نباید انتظار بالایی از موفقیت را داشته باشید. در همین راستا شما می توانید به منظور اطمینان بخشی از انتخاب یک پزشک مطمئن و حاذق، نیاز خود را در مرکز دندانپزشکی دکتر نازنین نوربخش برطرف کنید. بدین ترتیب با توجه به مهارت این دکتر در ایمپلنت گذاری دیگر فرقی نمی کند کدام برند ایمپلنت را با چه قیمتی انتخاب کرده باشید.

Rate this post

Originally posted 2023-01-06 12:00:41.

فیس بوک
توییتر
لینکدین
تامبلر
پین ترست
رددیت
ایمیل

جدیدترین مطالب

عضویت در خبرنامه

ایمپلنت دیجیتال یا معمولی؟ کدامیک بهتر است؟ این سوالی است که بسیاری از متقاضیان کاشت ایمپلنت از دکتر نازنین نوربخش می پرسند. همانطور که میدانید کاشت ایمپلنت یک روش جایگزین کردن دندان های از دست رفت...
امروزه ایمپلنت یک روزه، توسط بسیاری از دندانپزشکان انجام می شود. ایمپلنت به صورت کلی یکی از روش های جایگزین کردن دندان های طبیعی از دست رفته می باشد. در این روش پایه ایمپلنت که معمولا از جنس تیتانی...
متخصص ایمپلنت دندانی و انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت، مسئله بسیار ضروری و مهمی می باشد. ایمپلنت های دندانی نه تنها می تواند باعث زیباسازی لبخند شما شوند، بلکه به حفظ سلامت استخوان و دیگر دندان های  ش...
ایمپلنت بدون درد موضوعی بسیار مهم برای افرادی است که به دنبال کاشت دندان می باشند. ایمپلنت روشی بسیار کاربردی برای جبران دندان از دست رفته در دهان می باشد. در روند کاشت پیچی به جای ریشه دندان در اس...
زمان کاشت ایمپلنت و انتخاب بهترین زمان ممکن برای انجام این کار، دارای اهمیت بسزایی می باشد. چرا که برنامه ریزی در مورد زمان ایمپلنت یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت ایمپلنت است. به زبان دیگر، تعیی...
ایمپلنت دندان روشی ترمیمی و جایگزینی برای افرادی است که یک یا چند دندان خودشان را به طور کامل از دست داده‌اند. شما با استفاده از ایمپلنت دندانی، علاوه ‌بر زیباتر کردن دهان خود، عملکرد دندن‌ها را نی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *