دکتر نازنین نوربخش

تجربه یک دندانپزشکی بدون درد و ترس در بالاترین استاندارد.

با ما تماس بگیرید
Icon

سوابق علمی و تحصیلی

من معتقدم قبل از اینکه یک دندانپزشک زیبایی باشیم یک دندانپزشک درمانگر هستم!

شعار من در کارم اولیت درمان بر زیبایی و انتخاب بهترین گزینه درمانی مناسب برای هر فرد است. و سپس اقدام به درمان زیبایی اصولی هستم. من با گذراندن دوره های مختلف زیبایی، ایمپلنت، لیزر، اطفال و غیره سعی بر آن داشتم تا انتهای درمان جهت دریافت بهترین نتیجه در زمینه های مختلف بیمارانم را همراهی کنم.

محیط استریل با بهداشت حرفه‌ای

حتی قبل از همه گیری بیماری ویروس کرونا، در دندانپزشکی اقدامات سخت گیرانه ای جهت پیشگیری و حفظ سلامت بیماران توسط دندانپزشکان انجام می شود. از آنجایی که بسیاری از این اقدامات به دور از چشم بیماران انجام می شود، ممکن است بیماران متوجه اقداماتی مانند استریل کردن لوازم دندانپزشکی، یونیت ها و کلیه روش های کنترل عفونت وسایل و محیط نشوند. استریل کردن یک اصلاح کاملا مطلق است، در این فرآیند تمام سلول‌های زنده و ویروس‌ها از بین رفته و یا از روی یک شیء زدوده می‌شوند.

 • جمع آوری وسایل آلوده و یکبار مصرف بعد از هر بیمار
 • تمیز کردن، خشک کردن و جلوگیری از زنگ زدگی وسایل
 • استریلیزاسیون کلیه تجهیزات دندانپزشکی، یونیت ها و محیط

 • بسته بندی وسایل باید در کنار دست دندانپزشک باز شود و وسایل باز شده مورد استفاده قرار گیرد

مطالب بیشتر

استانداردهای ما

سعی بر آن داریم تا بتوانیم خدماتی در بالاترین کیفیت و استاندارد با استفاده از دانش روز، در کنار استفاده از مواد با برترین کیفیت و برندها به خدمات مناسب ارائه دهیم.

 

ماموریت ما ضمانت رضایت بیماران می باشد. تمام تلاش خود را بر آن داریم. در تمامی مراحل درمان در کنار شما هستیم تا درمانی در بالاترین کیفیت را تجربه کنید.

نظرات، دیدگاه ها و انتقادات شما برای ما جهت بهبود خدماتمان، و پیش برد اهداف مرکز دندانپزشکی برای ما بسیار اهمیت دارد.

در راستای تعهدمان به خدماتی که ارائه می دهیم، شامل گارانتی خدمات می شود تا برای شما خیالی آسوده ایجاد کنیم.

Icon

بیماران ما میگویند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

Avatar

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و بلکه روزنامه و مجله در و سطرآنچنان که لازم است.

پینی دانیلز
Avatar 2

با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مارگرت تینکسال
Avatar 3
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
رز جامرسون

درخواست وقت مشاوره

با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت همکاران ما جهت مشاوره غیر حضوری یا حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

  0
  بیماران راضی
  0
  پزشکان متخصص
  0
  فوق متخصص
  0
  جوایز ملی