درباره ما1399-8-4 19:56:13 +00:00

دکتر نازنین نوربخش

تجربه یک دندانپزشکی بدون درد و ترس در بالاترین استاندارد.

با ما تماس بگیرید
Icon

سوابق علمی و تحصیلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

محیط استریل با بهداشت حرفه‌ای

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

 • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی.
 • ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده.

 • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و که لازم است.
مطالب بیشتر

استانداردهای ما

ماموریت ما ضمانت رضایت بیماران می باشد. تمام تلاش خود را بر آن داریم. در تمامی مراحل درمان در کنار شما هستیم تا درمانی در بالاترین کیفیت را تجربه کنید.

نظرات، دیدگاه ها و انتقادات شما برای ما جهت بهبود خدماتمان، و پیش برد اهداف مرکز دندانپزشکی برای ما بسیار اهمیت دارد.

در راستای تعهدمان به خدماتی که ارائه می دهیم، شامل گارانتی خدمات می شود تا برای شما خیالی آسوده ایجاد کنیم.

آیا تراش لمینت باعث از بین رفتن مینای دندان می شود؟1399-7-25 09:56:17 +00:00

امروزه نسل های جدیدی از لمینت های دندانی با ضخامت بسیار کم در حدود 0.2 میلیمتر و به اصلاح بدون تراش ساخته می شوند. همچنین دقت به این نکته ضروری است که مقداری آماده سازی هم در ونیر کامپوزیتی یا لمینت سرامیکی لازم است که این میزان آماده سازی بسته به مهارت و تجربه و هنر دست دندانپزشک و همچنین میزان به هم ریختگی دندان ها است. و این آماده سازی های در حدی نیست که آسیبی به مینای دندان زده شود.

آیا ترمیم های سیاه رنگ مقاوم تر از ترمیم های همرنگ دندان است؟1399-7-25 09:59:52 +00:00

در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا مدت زیادی است که استفاده از ترمیم امالگام ممنوع شده است همچنین با پیشرفت چشمگیر ترمیم های باند شونده (کامپوزیت) (ترمیم های همرنگ) محکمتر از ترمیم های آمالگام قدیمی عمل میکنند و هیچ دلیل علمی مبنی بر محکمتر بودن آمالگام وجود ندارد. به دلیل هزینه ارزان و یا شاید کم بودن حساسیت دندان بعد از ترمیم هنوز تعدادی از همکاران ترمیم آمالگام را پیشنهاد میکنند.

آیا جرم گیری باعث آسیب به مینای دندان می شود؟1399-7-25 10:06:52 +00:00

مراقبت های بهداشتی اصولی و صحیح مانند جرم گیری و بروساژ حرفه ای اگر که همراه با رعایت بهداشت بیمار مانند نخ دندان و مسواک و… باشد مانع عفونت باکتریایی لثه و بافت های اطراف دندان و بیماری لثه که منجر به از دست دادن استخوان اطراف دندان و در نهایت خود دندان است می شود. جرم گیری یک پروسه بی خطر و دوره ای دندانپزشکی است که تحت هیچ شرایطی به سطح دندان آسیبی نمی زند. تنها ممکن است حساسیت چند روزه ایجاد کند که طبیعی است.

Icon

بیماران ما میگویند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

Avatar

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و بلکه روزنامه و مجله در و سطرآنچنان که لازم است.

پینی دانیلز
Avatar 2

با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مارگرت تینکسال
Avatar 3
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
رز جامرسون

درخواست وقت مشاوره

با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت همکاران ما جهت مشاوره غیر حضوری یا حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

  0
  بیماران راضی
  0
  پزشکان متخصص
  0
  فوق متخصص
  0
  جوایز ملی
  رفتن به بالا